Rzeszów

Porównanie cen taxi w Rzeszowie

od 1,60 zł/km iTaxi.pl
itaxi.pl
Pobierz aplikację
2,00 zł/km HALOTAXI-płatność kartą wystawiamy rachunek

723 783 148
2,20 zł/km MOJE TAXI RZESZÓW
mojetaxi.rzeszow.pl
794 172 345

Porównanie cen taxi w Rzeszowie
FirmaCenyStrona internetowaTelefon
iTaxi.plod 1,60 zł/kmwww.itaxi.plPobierz aplikację
HALOTAXI-płatność kartą wystawiamy rachunek2,00 zł/km723 783 148
MOJE TAXI RZESZÓW2,20 zł/kmwww.mojetaxi.rzeszow.pl794 172 345

Jak często korzystasz z usług firm taksówkarskich, które świadczą je na terenie Rzeszowa? Na naszym serwisie coś dla siebie znajdzie ten, który taksówkami porusza się niemal każdego dnia, jak i osoby, które wsiadają do nich sporadycznie, bo preferują własny środek transportu. Rzeszów to miasto, które ma wiele korporacji taksówkarskich. Naszym zadaniem jest ich dokładna i skrupulatna analiza. Dzięki temu żadna firma TAXI nie może spać spokojnie. Ujawnimy wszystkie szczegóły, które nie będą zgodne z prawdą. Wszystko w celu ochrony Klienta, a jednocześnie znalezienia najlepszej tego typu firmy w mieście.

Na co zwracacie uwagę, szukając takiej firmy? Jedni pod uwagę biorą komfort podróży, inni cenią sobie bezpieczeństwo, ale wzrok większości w pierwszej kolejności ląduje na cenniku takich usług. W serwisie TaniaTAXI.pl poznasz dokładne ceny, jakie przewodnik żąda sobie za usługi przewozowe niezależnie od pory dnia czy roku. W krótkiej chwili sprawdzisz, jak wiele zapłacisz za usługi przewozowe w ciągu dnia, a ile będzie Cię kosztować podróż po zmroku, kiedy kierowca pracuje na taryfie nocnej. Dodatkowo dowiesz się nawet tego, jak długo trzeba czekać na taki kurs. Jeżeli czas oczekiwania jest według Ciebie zbyt długi, porzuć tego przewoźnika i skontaktuj się z następnym.

Dzięki naszej bazie teleadresowej jest to naprawdę proste. Przy każdym przewoźniku TAXI masz do niego numer kontaktowy, a często również stronę internetową. O ile to możliwe u umieszczamy nawet link do aplikacji mobilnej, choć te wśród korporacji TAXI nadal nie są żadnym standardem.